Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
Tercet Kamili Drabek - Muzyka NaiwnaNOWOŚĆ!

Marcin, Kamila i Kacper, czyli troje studentów Akademii Muzycznej w Krakowie. To właśnie na tej uczelni i w tym mieście się poznali, a swoją świadomość muzyczną budowali na wspólnych występach w krakowskich klubach jazzowych. Członkowie tercetu spotykali się również w innych zespołach, koncertując za granicą, czy zdobywając laury na konkursach, by wreszcie stworzyć autorską formację, która zadebiutowała podczas „Summer Jazz Festiwal” w Piwnicy pod Baranami. Muzyka grana przez trio to połączenie jazzu, folku i rockowej ofensywy. Zespół podkreślając swoje korzenie muzyczne, które niewątpliwie leżą w tradycji amerykańskiego jazzu, wzbogaca je o cechy nam bliskie, czyli polskie. Melodyjność  wykonywanych utworów, oraz zespołowa spójność i jednomyślność - to wartości które zespół chce przekazać odbiorcy. Repertuar opiera się na kompozycjach kontrabasistki, Kamili Drabek.

Członkowie zespołu:

Marcin Konieczkowicz - saksofonista; urodził się w 1993 w Krakowie; studiuje w klasie saksofonu jazzowego w Akademii Muzycznej w Krakowie; swoje umiejętności kształtował również pod kątem muzyki klasycznej na krakowskiej Akademii. Jest laureatem wielu konkursów m.in. Blue Note Poznań Competition, Ogólnopolskiego Przeglądu Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych Gdyńskiego Sax Clubu, RCK Pro Jazz Festival, czy Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentów Dętych „Jupiter”. Prowadzi ożywioną działalność koncertową, głównie na deskach krakowskich klubów jazzowych m.in. z zespołem „Orchestra Dedicated” Wojciecha Groborza, „Kuba Banaszek Quartet” oraz własnymi formacjami.

Kamila Drabek - kontrabasistka pochodząca z Bielska-Białej. Obecnie studentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie dr. Macieja Adamczaka. Współpracowała m. in. z Agą Zaryan, Jackiem Kochanem oraz zespołem Vladimirska. Brała udział w wielu festiwalach i konkursach tj. School and Jazz Festiwal w Lubaczowie, Azoty Jazz Contest, Ogólnopolski przegląd zespołów jazzowych i bluesowych klubu Ucho w Gdyni czy Bielska Zadymka Jazzowa. Koncertowała w wielu polskich miastach oraz za granicą: w Niemczech, Czechach, Indonezji, Malezji.

Kacper Kaźmierski - Perkusja. Student Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie dra Łukasza Żyty. Zdobywca wielu nagród na festiwalach i konkursach muzyki jazzowej takich jak: III miejsce na międzynarodowym konkursie perkusyjnym „Jazz Drummers Competition”, Grand Prix X edycji „Tarnów Jazz Contest” z zespołem Entropia Ensemble, II nagroda X edycji „Tarnów Jazz Contest” wraz z zespołem Natalia Kordiak Quintet czy II nagroda na festiwalu „RCK PRO JAZZ” z zespołem Kuba Banaszek Quartet. Współpracował z takimi muzykami jak: Zbigniew Namysłowski, Marek Kądziela, Marcin Ślusarczyk, Wojciech Groborz, Franek Pospieszalski, Jacek Namysłowski i wielu innych.

Premiera albumu 4.07.2019 podczas festiwalu Warsaw Summer Jazz Days. Realizacja nagrania była możliwa dzięki współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu "Jazzowy debiut fonograficzny".

Repertuar:

1. Forever Late
2. Demolka
3. Góralski
4. Don't Get Atound Much Anymore
5. Kwaśny Walczyk
6. Dropsi
7. Świtezianka #1
8. Świtezianka #2
9. Świtezianka #3
10. Rokerka
11. Rokerka 2

Cena
Ilość
34,99 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.