Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
PKN ORLEN
Mecenasem wydania płyty "Strofy Pamięci" został
PKN ORLEN

PKN Orlen

Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
MUZYKOTERAPIA - ZAPACH WIOSNY KARTA DO KULTURYPROMOCJA!
ZAMÓWIENIA Z KATEGORII ZNIŻKI DO KULURY REALIZOWANE PO OKAZANIU KARTY ( MAIL, SKAN, ODBIÓR OSOBISTY)


Magia przyrody budzącej się do życia. Śpiew ptaków przeniesie każdego na łono natury i pozwoli poczuć się jak na łące pełnej cudów przyrody.

Przedstawiamy Państwu najnowszą kolekcję wydawnictwa Soliton! Seria MUZYKOTERAPIA dzieli się na pięć podgrup: Relax, Zdrowie, Muzyka świata, Energia oraz Natura. Wszystkie części serii mają za zadanie odprężyć słuchacza, dodać mu energii, zrelaksować, ukoić ciało i zmysły. Każdy znajdzie coś dla siebie, coś co pozwoli mu na chwilę muzycznej przyjemności. 

Wiosna to dla wielu ulubiona pora roku. To właśnie wtedy do życia budzi się otaczająca nas natura – kwiaty wypuszczają pąki, ptaki rozpoczynają swoje koncerty, a słońce znowu świeci pełnym blaskiem. „Zapach wiosny” to unikalna kompilacja dźwięków przyrody, która w niesamowity sposób ułatwi zapoznanie się z towarzyszącą nam naturą – usłyszymy tu śpiewy ptaków, wesołe brzęczenie pszczół, a nawet wieczorne koncerty żab. Płyta z pewnością otworzy nam oczy i pozwoli na nowo docenić piękno, jakim obdarowała nas matka natura.

1. Kos, bogatka, w tle odzywa się druga bogatka, czasem słychać świstunkę leśną i kapturkę.
2. Z kosem i bogatką śpiewa mysikrólik, po chwili dołącza się drugi kos. Dzięcioł duży wybija godowy sygnał, w tle śpiewa zięba, co jakiś czas odzywa się wrona siwa i modraszka, coraz głośniej śpiewa bogatka. Słychać także świstunkę leśną i muchołówkę żałobną, wronę siwą, a potem grzywacza. W pewnym momencie rudzik wydaje sygnał ostrzegawczy w locie. Nosowy okrzyk wydają sierpówka i przestraszony kos.
3. Zięba, świstunka leśna, modraszka, bogatka i grzywacz.
4. Siedzący na pniu dzięcioł czarny, w tle dwie zięby i kos. Dzięcioł czarny zrywa się do lotu wydając wibrujący okrzyk.
5. Zięba, świstunka leśna, modraszka, bogatka, wrona siwa.
6. Bzyk pszczół i śpiew słowika.
7. Śpiew dudka wraz ze słowikiem.
8. Słowik w towarzystwie kukułki i innych ptaków.
9. Głos słowika wieczorową porą.
10-14. Odgłosy ptaków wśród szumu trzcin nad jeziorem. Słychać sikorki, wilgi, zięby... walczą śpiewem o swoje terytorium i względy płci przeciwnej. Po lekko pofalowanej wodzie płyną kaczki i perkozy, a w oddali na polach grasują żurawie. Słyszymy tu śpiewy: bogatki, czapli siwej, dzięcioła dużego, gajówki, grzywacza, kapturka, kosa ,kukułki, łyski, modraszki, pełzacza ogrodowego, perkoza dwuczubego, pierwiosnka, sikorki ubogiej, sójki, strzyżyka, trzciniaka, wilgi oraz zięby,
15. Głos kapturki na tle szmeru strumyka.

Cena
Ilość
19,99 zł
16,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.