Wybierz kategorię
Wyszukiwarka
Filtry
Cena
- 
Producent
Towar dnia
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
KOLĘDY I PASTORAŁKI
Katalog produktów
Sortuj według:
OPOWIEŚĆ WIGILIJNA - CHARLES DICKENS (Cd)
Słuchowisko muzyczne powstało w oparciu o klasyczną powieść Charlesa Dickensa. To barwna i niezwykła historia Scrooga, który z okrutnego skąpca staje się pogodnym człowiekiem, kochającym ludzi. Wszystko to za sprawą magii świąt i Duchów Wigilijnych.
15,99 zł
przechowalnia
A Winter\'s Night - Ulubiona Klasyka - Bach, Mozart, Vivaldi
Płyta zawiera 20 utworów skutecznie wprowadzające w nastrój oczekiwania na narodzenie Jezusa Chrystusa. Obowiązkowa pozycja w świątecznej płytotece koneserów muzyki poważnej.
15,99 zł
przechowalnia
CELTIC CAROLS
Na płycie znajdziemy 15 tradycyjnych kolęd celtyckich.
14,99 zł
przechowalnia
CHRISTMAS STARS - Crosby, Sinatra, Jackson, ...
Najpopularniejsze światowe przeboje na Boże Narodzenie w wykonaniu amerykańskich gwiazd m.in Mahalii Jackson, Franka Sinatry, Deana Martina.
14,99 zł
przechowalnia
NOI PER DIO - KOLĘDY
Na płycie znajdziemy 10 tradycyjnych polskich kolęd w wykonaniu zespołu Noi Per Dio.
14,99 zł
przechowalnia
Kolędy do śpiewania po domach.
Płyta "Kolędy do śpiewania po domach" powinna znaleźć sie w każdym domu ceniącym sobie magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia. Niezwykła mieszanka tradycyjnych polskich kolęd oraz pastorałek.
14,99 zł
przechowalnia
Christmas time
Instrumentalne wersje największych światowych przebojów świątecznych. Niezastąpione do spokojnego słuchania w okresie wigilijnym.
17,99 zł
przechowalnia
Jingle Bells -  Mahalia Jackson, Frank Sinatra, Bing Crosby, Rosemary Clooney
20 świątecznych piosenek w wykonaniu amerykańskich gwiazd estrady
24,99 zł
przechowalnia
Kolędy - 25 tradycyjnych kolęd w wykonaniu Cappelli Gedanensis
25 najpiękniejszych tradycyjnych, polskich kolęd w wykonaniu Cappelli Gedanensis.
14,99 zł
przechowalnia
Zaśpiewajmy maleńkiemu - B.Koska, M.Fedyk-Klamaszewska, J.Szymański, D.Wójcik
Przedstawiamy Państwu płytę zawierającą tradycyjne polskie kolędy w wykonaniu Jacka Szymańskiego (tenor). Gwarantujemy, że pieśni wprowadzą do Państwa domów niepowtarzalną, ciepłą atmosferę świąt. Jacek Szymański - tenor, solista Opery Bałtyckiej w Gdań
Producent: Soliton
19,99 zł
przechowalnia
ROCKIN CHRISTMAS - DVD
DVD z nagranym w Watykanie koncertem kolęd na żywo. Pieśni wykonywane przez różnych artystów m.in. Diana Warwick, Bryan Adams, Al. Bano i wiele innych. Idealny prezent pod choinkę! REPERTUAR: 1. Silent Night - Tom Jones & Ensemble 2. Mary's Boy
44,99 zł
przechowalnia
OPOWIEŚĆ WIGILIJNA - CHARLES DICKENS
,,Dawno temu w osypanej śniegiem Anglii żył bogaty kupiec imieniem Scrooge. Był człowiekiem chciwym i o sercu twardym jak kamień. Wyzyskiwał doszczętnie nie tylko swoich klientów, ale także pracowników jak i bliskich..."
24,99 zł
przechowalnia
KOLĘDY KARAOKE DVD + OPŁATEK W PRZEZENCIE
DVD zawiera 13 popularnych polskich kolęd oraz dwie piosenki świąteczne w formie karaoke. Płyta idealna do wspólnego śpiewu z rodziną przy wigilijnym stole. Gwarantujemy, że pieśni wprowadzą do Państwa domów niepowtarzalną, ciepłą atmosferę świąt.
14,99 zł
przechowalnia
COLLEGIUM MUSICUM, CAPELLA GEDANENSIS - Tradycyjne Polskie Kolędy
Przedstawiamy Państwu płytę zawierającą 20 tradycyjnych polskich kolęd w wykonaniu Gdańskiego Zespołu Muzyki Dawnej Capella Gedanensis oraz chóru Collegium Musicum. Gwarantujemy, że pieśni wprowadzą do Państwa domów niepowtarzalną, ciepłą atmosferę świąt. Płyta wydana w formie eleganckiego digipacku.
Producent: Soliton
24,99 zł
przechowalnia
RÓŻNI WYKONAWCY - Upominek Na Gwiazkę
Upominek na gwiazdkę - dokonały prezent pod choinkę dla każdego. W jego skład wchodzą trzy 3 płyty CD: Elvis Presley, śpiewający najpopularniejsze amerykańskie piosenki świąteczne. Na tej samej plycie znalazły się również najpiekniejsze Tradycyjne kolędy Polskie. Druga płyta to najpiękniejsze Arie Operowe Luciano Pavarottiego, którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Trzecia płyta to elegancki digipack White Christmas - znane na całym Świecie utwory w wyk. m.in. F. Sinatry, B. Crosby,
Producent: Soliton
39,99 zł
przechowalnia
RÓZNI WYKONAWCY - Kolędy śpiewają dzieci
"Kolędy W Wykonaniu Dzieci" to niezwykle ciepłe wykonania tradycyjnych polskich kolęd spiewanych przez najmłodszych uczestników świąt. Płyta ta wprowadzi niezwykłą atmosferę świąt do naszych domów.Płyta wydana w formie eleganckiego, idealnie nadającego się na prezent.
Producent: Soliton
24,99 zł
przechowalnia
Przylecieli Aniołkowie - Tradycyjne kolędy w instrumentalizacji softjazzowej
Na płycie "Przylecieli Aniołkowie" znajdziemy kolędy w wykonaniu dziecięcych zespołów "Cartusia" oraz "Kakofonia", które wprowadzą nas w niezwykłą, ciepłą i przyjazną atmosferę świąt. Na płycie dodatkowo zdjęcia z koncertu oraz nagrań.
Producent: Soliton
24,99 zł
przechowalnia
ELVIS PRESLEY  Christmas Songs + polskie kolędy
Ekskluzywnie wydane piosenki świąteczne w wykonaniu Elvisa Presleya, dodatkowo 9 tradycyjnych polskich kolęd w przepięknej aranżacji Jacka Szymańskiego oraz Andrzeja Nanowskiego. Płyta wydana w eleganckiej formie, idealny pomysł na prezent!
Producent: Soliton
14,99 zł
przechowalnia
RÓŻNI WYKONAWCY - Kolędy W Wykonaniu Dzieci
"Kolędy W Wykonaniu Dzieci" to niezwykle ciepłe wykonania tradycyjnych polskich kolęd spiewanych przez najmłodszych uczestników świąt. Płyta ta wprowadzi niezwykłą atmosferę świąt do naszych domów. Koledy wykonują: Chór Dziecięcy Cartusia, Chór PSM I Stop
Producent: Soliton
14,99 zł
przechowalnia
RÓŻNI WYKONAWCY - Stare Polskie Kolędy 2CD
Stare Polskie Kolędy - dwupłytowa składanka zawierająca kolędy wykonane w okresie międzywojennym i powojennym. Chcielibyśmy nie tylko przypomnieć atmosferę tamtych lat, która zapisana została na płytach szelakowych, ale także przybliżyć młodym aurę tych
Producent: Soliton
39,99 zł
przechowalnia
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.