Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
„Ptaki, płazy, gady, ssaki w swoim otoczeniu” - program multimedialny
„Ptaki, płazy, gady, ssaki w swoim otoczeniu” - program multimedialny
PROGRAM W WERSJI CYFROWEJ

Opis produktu:

Przedstawiamy Państwu program multimedialny, który pomoże uczniom (i nie tylko) w przystępny sposób zapamiętać poszczególne zwierzęta, które żyją wokół nas. Położyliśmy w nim nacisk na ciekawe i multimedialnie przekazane informacje, dzięki czemu przykują uwagę każdego ucznia.
Odnajdziemy w nim rzeczywiste fotografie zwierząt, ich ilustracje, a także szczegółowe opisy, dotyczące terenów, które zamieszkują, budowy ciała i znaków charakterystycznych oraz ciekawostki, które zapadną w pamięć na całe życie. Głównym atutem programu są nagrania z dźwiękami ptaków, płazów i ssaków, aby każdy ze słuchających mógł rozpoznać zwierzęta z daleka.
Po tak ciekawie przeprowadzonej lekcji przyszykowaliśmy dla Państwa dwa quizy, dzięki którym nie tylko można sprawdzić się we właśnie przyswojonej wiedzy, ale również dobrze bawić się przy odpowiedziach na pytania.
Chcemy, aby wiedza przekazywana za pomocą programu  „Ptaki, płazy, gady, ssaki..” wpływała na nowe pokolenia przyszłych inżynierów, architektów, urbanistów – ludzi, którzy poprzez swoją wiedzę, wyrobioną wrażliwość i zainteresowanie przyrodą, baczniej będą podejmować decyzje o zagospodarowaniu nowych przestrzeni dla ludzi.
Zazwyczaj nasi kontrahenci nabywają taki produkt w celach dydaktycznych, dekoracyjnych, do salek pokazowych lub prelekcyjnych, lecz równie często towar ten wybierany jest jako forma nagrody, przyznawanej w konkursach, promujących ochronę środowiska. Próbkę naszego programu prezentujemy na portalu YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=4wr8tkcuBfg).
Cena
Ilość
19,99 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.