Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
PKN ORLEN
Mecenasem wydania płyty "Strofy Pamięci" został
PKN ORLEN

PKN Orlen

Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
Skazani na rugby 2 CD - Różni wykonawcyPROMOCJA!

Dwupłytowy album muzyczny składający się z 42 utworów czołowych artystów polskiej sceny ukaże się w formie książki pod tytułem "Skazani na Rugby". Premiera albumu 30 listopada 2015 . Zróżnicowany charakter utworów i stylów muzycznych zebranych w celu promocji rugby będziecie mogli usłyszeć na CD 1 „Pasja czyni wolnym” oraz na CD 2 „Drużynowy sport walki”. Zapraszamy do muzycznej przygody z jajem!


Tracklista:


CD 1: Skazani na rugby - Pasja czyni wolnym

1. Dj Haem – Intro 

2. Sensi – "Dyscyplina"/Dj Lem prod. White House 

3. Flint/Greenzki – "PromoRUGBY"/Dj Te prod. Salvare 

4. Kosmos (Bu/Rufijok/Metrowy/Skorup) – "Cień" prod. Timothy 

5. Massey – "Skazani na Rugby" prod. MarAtlon 

6. Mona/PaniKa – "Wychowanie" prod. Timothy Drake 

7. Spinache – "Stratosfera" prod. Spinache 

8. Dj Lolo prod. 13 CREW 

9. Verte/miloMailo – "Czysta Gra" prod. GPD/Timothy Drake 

10. Rahim/Pumex – "Dopóki oddycham" prod. DiNO 

11. RDW/Afront – "Kawałek z jajem" prod. Salvare 

12. Numer Raz & Wyga – "Zdrowy duch" prod. O.S.T.R 

13. Wuwunio/Konjo – "Stary dobry kumpel" prod. Paff Bangerski 

14. Dj Flip (prod. Dj Flip) mix/master Marek Dulewicz 

15. Shoom (Grem/Ind/Żoołv) – "Nas wezwij" prod. Atlon 

16. RakRaczej & Sarius – "Świat jest Twój"/Dj Wojak prod. Timothy Drake 

17. Stochu/KaeN – "Skazani na sukces" prod. Duch 

18. NTK (Tek/Mapet/ Kliford/ Zorak/ Bronek/ Enter) – "Rugby" prod. MarAtlon 

19. Soundbusters – "Rugby" 

 

Bonus track:

20. Luxtorpeda – "Hymn" 

21. Bielizna/Vulgar – "Rugby Oj" 


Muzyka: Jarosław Figura, Jarosław Janiszewski, 

Słowa: Jarosław Janiszewski, 

Produkcja: Jarosław Zorn

 

CD 2: Skazani na rugby - Drużynowy sport walki 

1. Dj Kostek – Intro 

2. Tymon – "Oto ja" prod. White House 

3. Proceente/Klasik – "Pressing" prod. DJ Cider 

4. DwaZera (RakRaczej/Tomasina) – "Potrafię wstać" prod. BeatSampras 

5. JWP (Kosi/Ero) – "Szarża" prod. The Returners 

6. SumaStyli (Buka/Mati/Skor) – "Need for speed" prod. White House 

7. Dj Cent – prod. Kuba O. 

8. Hades/Pmm – "Food for thoughts" prod. Atlon 

9. Ak-47 – "Fucking Biz" prod. MSB 

10. Dmk – "Chcę być mistrzem" prod. 2Deep 

11. Etrzy (Esteo/TRZ) – "Nasze dni" prod. ZXCVBNM 

12. Pono – "Skopa" prod. O.S.T.R. 

13. Vienio – "Jak Twoi idole" prod.Timothy Drake 

14. Dj Cider prod. Dj Cider 

15. Bosski Roman – "Drużynowy sport walki"/ Dj Cider prod. DJ Cider 

16. Wysoki Lot (Sabot/Gruber) – "Zagraj" prod. Timothy Drake 

17. Beny – "Trzecia połowa" prod. Orient 

18. Aspiratio Crew (Bandura/GZ/Fisher) – "Fight Club" prod. Shatansky 

19. L'ombelico del Mondo – "Candyall Beat" 


Bonus track:

20. Zorak/Wild Byczes – "Demony" 

21. Schizma – "Mam plan"


„Skazani na rugby” to wielopłaszczyznowy projekt, którego głównym założeniem jest promocja rugby w Polsce. Został stworzony z inicjatywy kibiców, sympatyków i pasjonatów tego sportu. Realizowany przy współpracy z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Owocem pracy zaangażowanych osób jest album zatytułowany „Skazani na rugby”, składający się z dwóch płyt: „Pasja czyni wolnym” i „Drużynowy sport walki”. „Skazani na rugby” ma przede wszystkim zwrócić uwagę na najważniejsze wartości i zasady, którym hołduje jeden z najbardziej wymagających i charakternych sportów, jakim jest rugby.


Album stanowi część niezależnego projektu realizowanego przez PromoRugby mającego na celu kultywowanie wartości, jakimi charakteryzuje się sport – w odniesieniu do rugby. Priorytetem staje się tu wdrażanie zasad występujących w tej dyscyplinie i cech jej przypisanych. Hasło przyświecające temu przedsięwzięciu to „Pasja czyni Wolnym”. Pożytki płynące z uprawiania tej dyscypliny dały nam możliwość realizacji projektu resocjalizacyjno-wychowawczego opartego o współpracę z zakładami karnymi i ośrodkami wychowawczymi dla młodzieży w całej Polsce. 


Tytuł płyty i oprawa zewnętrzna – oparte o elementy kojarzące się z więziennictwem – mają na celu wzbudzenie kontrowersji i skłonienie odbiorcy do zgłębienia tematu. Ta kontrastowość jest celowym zabiegiem pomysłodawców w promocji wydarzenia. Jej celem jest zachęcenie do przemyślenia wyborów, jakich często dokonujemy, a nie utożsamianie rugby ze środowiskiem kryminalistów. Wręcz przeciwnie, „Skazani na rugby” to inicjatywa oparta o aspekt wolnościowy, którego wykładnikiem staje się samorealizacja, spełnienie i obranie właściwej drogi w walce, którą toczymy o samych siebie. Pasja i talent jest inspiracją i alternatywą, a utwory na płytach motywacją do ich realizacji. Idee i przesłanie, których płyty są wyrazem, najlepiej zresztą oddają piosenki umieszczone na krążkach.


„Pasja czyni wolnym” to zarazem hasło i idea towarzyszące pierwszej płycie składanki „Skazani na rugby”. Inicjatywę wspierają i promują osoby rozpoznawalne, z autorytetem, między innymi aktorzy, ludzie show biznesu, jak i profesorowie różnych dziedzin naukowych. Odnosząc się do wykonywanych przez siebie zawodów i związanych z nimi pasji, zarażają pozytywną energią, a także zachęcają do zapoznania się z rugby. Ich zaangażowanie oraz wartości, które reprezentują, mają na celu wskazanie właściwej drogi w życiu – takiej, która może poprowadzić do kompletnej realizacji nas samych.


Krążek pt. „Drużynowy sport walki” promują legendy, wybitni sportowcy, w tym mistrzowie olimpijscy, mistrzowie świata, Europy oraz najlepsi reprezentanci rozlicznych dyscyplin sportowych. Album ma zachęcać do aktywnego spędzania wolnego czasu i propagować zdrowy tryb życia. Tematyka ta jest motywem przewodnim utworów znajdujących się na płycie. Wtórują jej: motywacja, determinacja w dążeniu do celu i ciężka praca w drodze do sukcesu. Wartościom tym hołdują na co dzień osoby zaangażowane w projekt, stając się motywacją i inspiracją do powstania wszystkich utworów na tej płycie. Uniwersalizm i wolność muzyki stały się przy okazji inspiracją do promowania braku podziałów na trybunach rugby w Polsce. Projekt nie jest więc utożsamiany z barwami klubowymi. Reprezentuje za to barwy narodowe, bo powstaje przy współpracy klubów z całej Polski.


Rugby to ambitny sport wymagający wszechstronności, silnego charakteru, atletyczności, ale też finezji. Uczy działania w zespole, lecz z wykorzystaniem własnych, indywidualnych umiejętności i predyspozycji. W dziedzinie tej najważniejsza jest szczerość i wzajemny szacunek, determinacja i dyscyplina, w której odnajdzie się każdy, kto lubi sportową rywalizację i ma w sobie ducha walki. Bo rugby to drużynowy sport walki.


Płyty zawierają utwory głównie z gatunku hip-hop, ale znajdą się na nich także sety DJ-skie, bębny oraz bonus tracki z rockowym pazurem. Motywami przewodnimi utworów są takie cechy, jak: honor, waleczność, ambicja, przyjaźń, determinacja, wola walki oraz zasady fair play. Album ma przełamywać bariery i schematy kibicowskie w myśl idei: „Sport, muzyka, pasja – rugby ponad podziałami”.


Na płytach znajdzie się 40 numerów autorstwa czołówki polskiej sceny muzycznej. Do inicjatywy dołączyło wiele osób, które dzięki swoim pasjom pomogły nam w realizacji projektu i promowaniu rugby. Swojego talentu użyczyli m.in. artyści-plastycy, malarze, grafficiarze, animatorzy i rysownicy, czego wyrazem są prace dopełniające projekt. Materiały zgromadzone podczas realizacji przedsięwzięcia ukażą się na specjalnie powstałych stronach i kanałach Youtube.


Cena
Ilość
40,00 zł
37,99 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.