Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
Skazani na rugby 2 CD - Różni wykonawcy

Dwupłytowy album muzyczny składający się z 42 utworów czołowych artystów polskiej sceny ukaże się w formie książki pod tytułem "Skazani na Rugby". Premiera albumu 30 listopada 2015 . Zróżnicowany charakter utworów i stylów muzycznych zebranych w celu promocji rugby będziecie mogli usłyszeć na CD 1 „Pasja czyni wolnym” oraz na CD 2 „Drużynowy sport walki”. Zapraszamy do muzycznej przygody z jajem!

 

Tracklista:

 

CD 1: Skazani na rugby - Pasja czyni wolnym

1. Dj Haem – Intro 

2. Sensi – "Dyscyplina"/Dj Lem prod. White House 

3. Flint/Greenzki – "PromoRUGBY"/Dj Te prod. Salvare 

4. Kosmos (Bu/Rufijok/Metrowy/Skorup) – "Cień" prod. Timothy 

5. Massey – "Skazani na Rugby" prod. MarAtlon 

6. Mona/PaniKa – "Wychowanie" prod. Timothy Drake 

7. Spinache – "Stratosfera" prod. Spinache 

8. Dj Lolo prod. 13 CREW 

9. Verte/miloMailo – "Czysta Gra" prod. GPD/Timothy Drake 

10. Rahim/Pumex – "Dopóki oddycham" prod. DiNO 

11. RDW/Afront – "Kawałek z jajem" prod. Salvare 

12. Numer Raz & Wyga – "Zdrowy duch" prod. O.S.T.R 

13. Wuwunio/Konjo – "Stary dobry kumpel" prod. Paff Bangerski 

14. Dj Flip (prod. Dj Flip) mix/master Marek Dulewicz 

15. Shoom (Grem/Ind/Żoołv) – "Nas wezwij" prod. Atlon 

16. RakRaczej & Sarius – "Świat jest Twój"/Dj Wojak prod. Timothy Drake 

17. Stochu/KaeN – "Skazani na sukces" prod. Duch 

18. NTK (Tek/Mapet/ Kliford/ Zorak/ Bronek/ Enter) – "Rugby" prod. MarAtlon 

19. Soundbusters – "Rugby" 

 

Bonus track:

20. Luxtorpeda – "Hymn" 

21. Bielizna/Vulgar – "Rugby Oj" 

 

Muzyka: Jarosław Figura, Jarosław Janiszewski, 

Słowa: Jarosław Janiszewski, 

Produkcja: Jarosław Zorn

 

CD 2: Skazani na rugby - Drużynowy sport walki 

1. Dj Kostek – Intro 

2. Tymon – "Oto ja" prod. White House 

3. Proceente/Klasik – "Pressing" prod. DJ Cider 

4. DwaZera (RakRaczej/Tomasina) – "Potrafię wstać" prod. BeatSampras 

5. JWP (Kosi/Ero) – "Szarża" prod. The Returners 

6. SumaStyli (Buka/Mati/Skor) – "Need for speed" prod. White House 

7. Dj Cent – prod. Kuba O. 

8. Hades/Pmm – "Food for thoughts" prod. Atlon 

9. Ak-47 – "Fucking Biz" prod. MSB 

10. Dmk – "Chcę być mistrzem" prod. 2Deep 

11. Etrzy (Esteo/TRZ) – "Nasze dni" prod. ZXCVBNM 

12. Pono – "Skopa" prod. O.S.T.R. 

13. Vienio – "Jak Twoi idole" prod.Timothy Drake 

14. Dj Cider prod. Dj Cider 

15. Bosski Roman – "Drużynowy sport walki"/ Dj Cider prod. DJ Cider 

16. Wysoki Lot (Sabot/Gruber) – "Zagraj" prod. Timothy Drake 

17. Beny – "Trzecia połowa" prod. Orient 

18. Aspiratio Crew (Bandura/GZ/Fisher) – "Fight Club" prod. Shatansky 

19. L'ombelico del Mondo – "Candyall Beat" 

 

Bonus track:

20. Zorak/Wild Byczes – "Demony" 

21. Schizma – "Mam plan"

 

„Skazani na rugby” to wielopłaszczyznowy projekt, którego głównym założeniem jest promocja rugby w Polsce. Został stworzony z inicjatywy kibiców, sympatyków i pasjonatów tego sportu. Realizowany przy współpracy z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Owocem pracy zaangażowanych osób jest album zatytułowany „Skazani na rugby”, składający się z dwóch płyt: „Pasja czyni wolnym” i „Drużynowy sport walki”. „Skazani na rugby” ma przede wszystkim zwrócić uwagę na najważniejsze wartości i zasady, którym hołduje jeden z najbardziej wymagających i charakternych sportów, jakim jest rugby.

 

Album stanowi część niezależnego projektu realizowanego przez PromoRugby mającego na celu kultywowanie wartości, jakimi charakteryzuje się sport – w odniesieniu do rugby. Priorytetem staje się tu wdrażanie zasad występujących w tej dyscyplinie i cech jej przypisanych. Hasło przyświecające temu przedsięwzięciu to „Pasja czyni Wolnym”. Pożytki płynące z uprawiania tej dyscypliny dały nam możliwość realizacji projektu resocjalizacyjno-wychowawczego opartego o współpracę z zakładami karnymi i ośrodkami wychowawczymi dla młodzieży w całej Polsce. 

 

Tytuł płyty i oprawa zewnętrzna – oparte o elementy kojarzące się z więziennictwem – mają na celu wzbudzenie kontrowersji i skłonienie odbiorcy do zgłębienia tematu. Ta kontrastowość jest celowym zabiegiem pomysłodawców w promocji wydarzenia. Jej celem jest zachęcenie do przemyślenia wyborów, jakich często dokonujemy, a nie utożsamianie rugby ze środowiskiem kryminalistów. Wręcz przeciwnie, „Skazani na rugby” to inicjatywa oparta o aspekt wolnościowy, którego wykładnikiem staje się samorealizacja, spełnienie i obranie właściwej drogi w walce, którą toczymy o samych siebie. Pasja i talent jest inspiracją i alternatywą, a utwory na płytach motywacją do ich realizacji. Idee i przesłanie, których płyty są wyrazem, najlepiej zresztą oddają piosenki umieszczone na krążkach.

 

„Pasja czyni wolnym” to zarazem hasło i idea towarzyszące pierwszej płycie składanki „Skazani na rugby”. Inicjatywę wspierają i promują osoby rozpoznawalne, z autorytetem, między innymi aktorzy, ludzie show biznesu, jak i profesorowie różnych dziedzin naukowych. Odnosząc się do wykonywanych przez siebie zawodów i związanych z nimi pasji, zarażają pozytywną energią, a także zachęcają do zapoznania się z rugby. Ich zaangażowanie oraz wartości, które reprezentują, mają na celu wskazanie właściwej drogi w życiu – takiej, która może poprowadzić do kompletnej realizacji nas samych.

 

Krążek pt. „Drużynowy sport walki” promują legendy, wybitni sportowcy, w tym mistrzowie olimpijscy, mistrzowie świata, Europy oraz najlepsi reprezentanci rozlicznych dyscyplin sportowych. Album ma zachęcać do aktywnego spędzania wolnego czasu i propagować zdrowy tryb życia. Tematyka ta jest motywem przewodnim utworów znajdujących się na płycie. Wtórują jej: motywacja, determinacja w dążeniu do celu i ciężka praca w drodze do sukcesu. Wartościom tym hołdują na co dzień osoby zaangażowane w projekt, stając się motywacją i inspiracją do powstania wszystkich utworów na tej płycie. Uniwersalizm i wolność muzyki stały się przy okazji inspiracją do promowania braku podziałów na trybunach rugby w Polsce. Projekt nie jest więc utożsamiany z barwami klubowymi. Reprezentuje za to barwy narodowe, bo powstaje przy współpracy klubów z całej Polski.

 

Rugby to ambitny sport wymagający wszechstronności, silnego charakteru, atletyczności, ale też finezji. Uczy działania w zespole, lecz z wykorzystaniem własnych, indywidualnych umiejętności i predyspozycji. W dziedzinie tej najważniejsza jest szczerość i wzajemny szacunek, determinacja i dyscyplina, w której odnajdzie się każdy, kto lubi sportową rywalizację i ma w sobie ducha walki. Bo rugby to drużynowy sport walki.

 

Płyty zawierają utwory głównie z gatunku hip-hop, ale znajdą się na nich także sety DJ-skie, bębny oraz bonus tracki z rockowym pazurem. Motywami przewodnimi utworów są takie cechy, jak: honor, waleczność, ambicja, przyjaźń, determinacja, wola walki oraz zasady fair play. Album ma przełamywać bariery i schematy kibicowskie w myśl idei: „Sport, muzyka, pasja – rugby ponad podziałami”.

 

Na płytach znajdzie się 40 numerów autorstwa czołówki polskiej sceny muzycznej. Do inicjatywy dołączyło wiele osób, które dzięki swoim pasjom pomogły nam w realizacji projektu i promowaniu rugby. Swojego talentu użyczyli m.in. artyści-plastycy, malarze, grafficiarze, animatorzy i rysownicy, czego wyrazem są prace dopełniające projekt. Materiały zgromadzone podczas realizacji przedsięwzięcia ukażą się na specjalnie powstałych stronach i kanałach Youtube.

 

Cena
Ilość
49,99 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.