Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
PKN ORLEN
Mecenasem wydania płyty "Strofy Pamięci" został
PKN ORLEN

PKN Orlen

Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
Piotr Salaber – muzyka z filmu Witolda Orzechowskiego “Kobiety bez wstydu”PROMOCJA!
Płyta z muzyką filmową Piotra Salabera do filmu Witolda Orzechowskiego “Kobiety bez wstydu” 

Najpiękniejsze gwiazdy polskiego kina w przesyconej zmysłowym erotyzmem komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety.
Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nieważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet "tylko dla pań" co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne

Tracklista:

1.   Postcard from Paris – song <-- Odsłuch
2.   Summer Romance
3.   Walking Theme
4.   Midnight Train
5.   Sunny Morning
6.   It's Coming - Exorcism
7.   Manequin Scene
8.   Magic Journey
9.   Postcard from Paris - Orchestra and Violin Solo <-  Odsłuch
10. Ranson
11. Walking in Cornfield
12. Happy Samba
13. Fight in the Night
14. Dancing in the Night
15. Mysterious Theme
16. Postcard from Paris - Vocalise
17. Jadwiga Theme
18. On the Run
19. Funeral
20. Love Between the Raindrops
21. Postcard from Paris - Tango

Bonus track: nr 21 w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Progress pod dyr. Szymona Morusa,  realizacja nagrania – Grzegorz Stec, skrzypce solo – Natalia Walewska, fortepian – Piotr Salaber

Piotr Salaber ur. w 1966 roku we Wrocławiu, kompozytor, pianista i dyrygent. Przeważającą część jego dorobku kompozytorskiego stanowi muzyka teatralna i filmowa.
Dyplom PSM II st. w Toruniu w klasie fortepianu prof. Barbary Muchenberg. Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, najpierw w klasie dyrygowania prof. Henryka Gostomskiego, następnie ukończył również Wydział Kompozycji i Teorii Muzyki. W latach 1998-2002 uczestniczył w Mistrzowskich Kursach Interpretacji i Kompozycji, prowadzonych przez Karlheinza Stockhausena w Kuerten koło Kolonii (1998-2002). Warsztat kompozytorski doskonalił także pod kierunkiem Elżbiety Sikory, Alaina Savoureta i Ewy Synowiec (Międzynarodowy Kurs dla Kompozytorów, Gdańsk 2000). W 2005 roku uzyskał stopień naukowy doktora w zakresie sztuk muzycznych, w dyscyplinie dyrygentura, habilitację w tej dziedzinie uzyskał w roku 2012, od roku 2013 jest profesorem nadzwyczajnym Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.Autor muzyki do blisko stu przedstawień teatralnych a także do trzech  filmów kinowych, dwóch seriali TV, kilkudziesięciu  programów telewizyjnych i powieści radiowych.Od 1994 do 2001 związany był z Teatrem Polskim w Bydgoszczy, gdzie sprawował funkcję kierownika muzycznego. W latach 1996-97 prowadził swój program autorski w Polskim Radiu w Bydgoszczy. Od 1997 jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, od 2003 Stowarzyszenia Artystów Wykonawców SAWP.Koncertował w Rosji, Czechach, Niemczech, Szwecji, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Współpracuje z TVP1, TV Polonia, TV Polsat, Programem 2 i 3 Polskiego Radia oraz wieloma teatrami dramatycznymi m.in. w Polsce (Ateneum, Warszawa), a także Rosji (Bolshoi Drama Theater, Sankt Petersburg, Moscow Sovremennik Theatre), Francji (Atelier-Théâtre, Paryż), Kanadzie (The Popular Theatre, Vancouver) i na Węgrzech (Csokonai Theater, Debrecen, Nemzeti Színház {Teatr Narodowy}, Budapest), Puppet and It’s Double Theater (Tajwan).Popularność przyniosły mu jego działania muzyczno-telewizyjne. Od 2000 roku występował w telewizji Polsat w popularnym talk-show  Mariusza Szczygła "Na każdy temat", a od roku 2003 był współgospodarzem programów "Joker" i "Rozmówki polsko-polskie" w TV4, prowadząc od fortepiano zespół Salaber Band. Był też autorem muzyki do tych i innych programów telewizyjnych (m.in. „Piraci”, „Twarz tygodnia”, „Niespodzianka”, „Ściśle jawne”).Dyryguje wszystkimi nagraniami swojej muzyki teatralnej i filmowej. Z powodzeniem łączy działalność artystyczną z naukową i dydaktyczną prowadząc zajęcia w Instytucie Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy a także, gościnnie  w Vancouver na University of British Columbia.

Cena
Ilość
29,99 zł
27,99 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.