Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
Piotr Salaber – muzyka z filmu Witolda Orzechowskiego “Kobiety bez wstydu”
Płyta z muzyką filmową Piotra Salabera do filmu Witolda Orzechowskiego “Kobiety bez wstydu” 

Najpiękniejsze gwiazdy polskiego kina w przesyconej zmysłowym erotyzmem komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety.
Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nieważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet "tylko dla pań" co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne

Tracklista:

1.   Postcard from Paris – song <-- Odsłuch
2.   Summer Romance
3.   Walking Theme
4.   Midnight Train
5.   Sunny Morning
6.   It's Coming - Exorcism
7.   Manequin Scene
8.   Magic Journey
9.   Postcard from Paris - Orchestra and Violin Solo <-  Odsłuch
10. Ranson
11. Walking in Cornfield
12. Happy Samba
13. Fight in the Night
14. Dancing in the Night
15. Mysterious Theme
16. Postcard from Paris - Vocalise
17. Jadwiga Theme
18. On the Run
19. Funeral
20. Love Between the Raindrops
21. Postcard from Paris - Tango

Bonus track: nr 21 w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Progress pod dyr. Szymona Morusa,  realizacja nagrania – Grzegorz Stec, skrzypce solo – Natalia Walewska, fortepian – Piotr Salaber

Piotr Salaber ur. w 1966 roku we Wrocławiu, kompozytor, pianista i dyrygent. Przeważającą część jego dorobku kompozytorskiego stanowi muzyka teatralna i filmowa.
Dyplom PSM II st. w Toruniu w klasie fortepianu prof. Barbary Muchenberg. Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, najpierw w klasie dyrygowania prof. Henryka Gostomskiego, następnie ukończył również Wydział Kompozycji i Teorii Muzyki. W latach 1998-2002 uczestniczył w Mistrzowskich Kursach Interpretacji i Kompozycji, prowadzonych przez Karlheinza Stockhausena w Kuerten koło Kolonii (1998-2002). Warsztat kompozytorski doskonalił także pod kierunkiem Elżbiety Sikory, Alaina Savoureta i Ewy Synowiec (Międzynarodowy Kurs dla Kompozytorów, Gdańsk 2000). W 2005 roku uzyskał stopień naukowy doktora w zakresie sztuk muzycznych, w dyscyplinie dyrygentura, habilitację w tej dziedzinie uzyskał w roku 2012, od roku 2013 jest profesorem nadzwyczajnym Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.Autor muzyki do blisko stu przedstawień teatralnych a także do trzech  filmów kinowych, dwóch seriali TV, kilkudziesięciu  programów telewizyjnych i powieści radiowych.Od 1994 do 2001 związany był z Teatrem Polskim w Bydgoszczy, gdzie sprawował funkcję kierownika muzycznego. W latach 1996-97 prowadził swój program autorski w Polskim Radiu w Bydgoszczy. Od 1997 jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, od 2003 Stowarzyszenia Artystów Wykonawców SAWP.Koncertował w Rosji, Czechach, Niemczech, Szwecji, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Współpracuje z TVP1, TV Polonia, TV Polsat, Programem 2 i 3 Polskiego Radia oraz wieloma teatrami dramatycznymi m.in. w Polsce (Ateneum, Warszawa), a także Rosji (Bolshoi Drama Theater, Sankt Petersburg, Moscow Sovremennik Theatre), Francji (Atelier-Théâtre, Paryż), Kanadzie (The Popular Theatre, Vancouver) i na Węgrzech (Csokonai Theater, Debrecen, Nemzeti Színház {Teatr Narodowy}, Budapest), Puppet and It’s Double Theater (Tajwan).Popularność przyniosły mu jego działania muzyczno-telewizyjne. Od 2000 roku występował w telewizji Polsat w popularnym talk-show  Mariusza Szczygła "Na każdy temat", a od roku 2003 był współgospodarzem programów "Joker" i "Rozmówki polsko-polskie" w TV4, prowadząc od fortepiano zespół Salaber Band. Był też autorem muzyki do tych i innych programów telewizyjnych (m.in. „Piraci”, „Twarz tygodnia”, „Niespodzianka”, „Ściśle jawne”).Dyryguje wszystkimi nagraniami swojej muzyki teatralnej i filmowej. Z powodzeniem łączy działalność artystyczną z naukową i dydaktyczną prowadząc zajęcia w Instytucie Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy a także, gościnnie  w Vancouver na University of British Columbia.

Cena
Ilość
29,99 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.