Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
Young Igi - Trappist BESTSELLER
Young Igi - Trappist 
Tracklista:
 
01. Actavis prod. 2k
02. Patrzysz Się feat. Pikers
03. Podaj Ogień Mi
04. Patek Philippe
05. Inimaniminimanimo
06. Jedyna Co Potrafię
07. Mówiłaś
08. Pozdrowienia feat. Pikers
09. Młody Kot
10. Bankroll
11. Jeden
12. Kush feat. Pikers prod. TEF
 
Po niespełna roku od debiutu młodego rapera, wiadomo już, że jest to właściwie pełna i najbardziej precyzyjna charakterystyka młodego artysty. 
Pilotuje od czasu swojego debiutanckiego utworu „KUSH” i prowadzi nas w swoim optymistycznym, bezkompromisowym podejściu do życia i muzyki od samego początku. „ Przywódca chce czerwone mięso nie kości”… „ jak się nie lubimy to zaczynamy pościg” wyraźnie wskazują jaką drogą będzie podążał 17 latek.
 
Dla niektórych „ Arogancki skurwysyn” faktycznie doskonale i arogancko prowadzi w jasny i prosty sposób do celu. Im dłużej go słuchamy, tym  bardziej zapadają w pamięci jego teksty, najeżone porównaniami i podwójnym znaczeniem. Obok muzykalności i auto-tiunów to najmocniejsza strona twórczości Igiego.
Balansuje w niesłychanie równoważny sposób między komercją a prawdziwymi wartościami zaklętymi między najbardziej chwytliwymi słowami. Z jednej strony serwuje pościg za pieniędzmi w „Patek Philippe” z drugiej stawia takie wartości jak przyjaźń w „Ocean” i rodzina w „Kto jeszcze ma tyle co ja”.
Dlaczego trafia do publiczności? 
Bez przesadnego patosu łączy optymizm, profesjonalizm, bezkompromisową walkę o siebie, wolność, marzenia i właściwy sobie styl życia i robi to za pośrednictwem muzykalnych beatów, modulacji głosu, świeżości i nowoczesności.
Z połączenia wychodzi hit za hitem takie jak: KUSH, PILOT, MÓWIŁAŚ, INIMANIMINIMANIMO  mające już wielomilionowe wyświetlenia na YT, doskonale siadające na energetycznych koncertach.
 Zwierz sceniczny i „arogancki skurwysyn” przy ogromnej odwadze bycia, sobą jak na 17 – latka ma niesłychany dystans do siebie: 
„ Jestem Igi, nie jestem nim z wyboru, nie jestem perfekcyjny, ale się staram po kryjomu”. Autentycznością staje się w niewymuszony sposób przewodnikiem swojego pokolenia. Niewątpliwie narobi zamieszania a konsekwencją działania zapewni, że „ Świat o nim nie zapomni” a na pewno nie traperska scena.
 
 
 
Cytaty:
 
Niektórzy twierdzą, że ten rok będzie należał do niego. I faktycznie, viralowość utworów Igora zaskakuje – wrzucony jakiś czas temu do sieci 'Kush' ma obecnie ponad 800 tys. wyświetleń na YouTubie. Ale najmocniejszą stroną tego 18-latka nie są wcale liczby.
 
To raper, który jest otwarty na najnowsze trendy zza Oceanu, nie boi się eksperymentować, ale jednocześnie jego muzyka jest bardzo przystępna.
Może i abstrakcyjne teksty Igiego momentami wydają się zbyt zagadkowe, ale na tym polega też urok jego rapu. Śpiewane flow najeżone Auto-Tunem i multum ad-libów – ze skowytem, jęknięciami i szczekaniem włącznie – to coś, co u ortodoksów wywoła grymas na twarzy. Ale każdy, kto na bieżąco śledzi współczesny hip-hop musi przyznać, że Young Igi to zawodnik, który nie ogląda się za siebie i bez kompleksów przeciera szlaki w polskim rapie i odwiedza niezbadane terytoria muzyczne.
 
http://www.fpiec.pl
21.04.2017 r
 
Young Igi to Pilot
 
I naszym zdaniem najlepszy auto-tune w Polsce. Jego Kush sie lepi i w kilka tygodni nabija miliony wyświetleń. Bez wsparcia wielkich wytwórni, związany z trillową ekipą Health n' Nature, zaczął nagrywać razem z Pikersem i udało im się zrobić sporo zamieszania. Tego po prostu świetnie się słucha. Nie wiemy ile propozycji feat'ów już dostał, ale póki co trzyma się swoich ludzi, a za to należą się propsy. 2017 to rok Igiego - czuć to w kościach. Brrrt.
 
 
Cena
Ilość
35,99 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.